Kradzież
Napisał(a): _Soe_

Oceń wątek
  • 3 głosów - średnia: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Postów w tym temacie: 11
polskipo123 Offline
Młodszy użytkownik

5
12-10-2018, 16:59 -
No w sumie.... Cytat:
Nie wiem jak ze sklepem, ale raczej wiecej wlozyl do tego pracy

Z tego co napisała Soe sklep był w pełni jej.
No do sklepu brala itemy z magazynu gdzie ja itemy skladowalem :) a to niby 25% to cobbla w magazynie miala a nie -.-
Nie obraniaj osoby jesli nie jestes w temacie bo praktycznie nic nie wiesz a jedna osoba ktora obraniasz moze klamac wiec sie nie wtracaj.
I TERAZ NAJWAZNIEJSZE:
Popelnila blad to ma poniesc za to konsekwencje a nie kurwa osoba ja usunela kkurde za nic i trzeba zglosic o itemy zeby jeszcze go w polowie okrasc -.-
A i ten Bartoszkas... Skoro osoba cie obgaduje itp to ty bedziesz ja trzymal w cubie i oddasz jej itemy ktore do niej nie nalezaly? Juz predzej ja powinienem ja zglosic za to ze mi itemy do sklepu swojego kradla O.o KONIEC TEMATU

Zawsze wypada wszystko na mnie,
to sie zmieni, sprzeciwiam sie
i mowie: NIE

IgnacGL Offline
Młodszy użytkownik

0
04-11-2018, 17:24 -
(12-10-2018, 11:27)polskipo123 napisał(a): a teraz pora na mnie :)
Po pierwsze: SAM PRAKTYCZNIE ZBUDOWALEM DOM ITP
po drugie: Zdobyłem najwiecej przedmiotow w magazynie praktpycznie wszystko ja najwyzej ona miala 10% i jeszcze mi kradla itemy do sklepu i miala jedna prywatnaskrzynie
po trzecie: nie chodzi mi tylko o klotnie zobaczylem kilka ss'ow jak soe mnie obgadywala itp wiec mialem prawo by usunac i w dodatku mogla nie zostawiac shulkera na cubie czyli mozna napisac ze jest moj :)

(12-10-2018, 11:27)polskipo123 napisał(a): Mam prawo do itemow i nie ma prawa mi ukrasc rzeczy z magazynu ktore praktycznie ja zdobylem
Potwierdzam nie raz Cię obgadywała i nie za bardzo pozytywnie :/

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości