Podanie na chat moda - Athicore
Napisał(a): Athicore

Oceń wątek
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Postów w tym temacie: 1
Athicore Offline
Nowy

0
Question  03-11-2018, 12:06 -
Twój nick: Athicore

2. Wiek: aktualnie mam 16 lat, w kwietniu 2019r. będę miał 17

3. Imię: Bartosz

4. Jak długo grasz w Minecraft: w minecraft gram od wczesnych wersji bodajże 1.5.2 oraz 1.4.7, to były wersje  które pamiętam jako te najwcześniejsze które ogrywałem.

5. Jak długo grasz na DCraft: na DCraft gram niecały miesiąc.. może od dwóch tygodni

6. Czy miałeś rangę na innym serwerze, jak tak to jaką: posiadałem wiele różnych rang… od Admina, Budowniczego do KidModa

7. Czy miałeś swój serwer: serwer swój miałem, prowadziłem go razem z kolegą lecz szybko upadł z braku środków na jego utrzymanie

8. Dlaczego chcesz zostać ChatModem: Chatmodem chciałbym zostać gdyż zauważyłem że niektóre osoby mają problem z pisaniem, używają za dużo wulgaryzmów i nie czują się winni kiedy obrażają innych, ostatnio byłem nawet świadkiem kłótni kiedy to dwóch graczy się kłóciło że dadzą sobie wzajemnie bana. Żeby więc przeciwdziałać takim sytuacjom na serwerze przydałby się Chatmod który by nad tym zapanował.

9. Opisz siebie: jestem zwykłym 16 letnim chłopakiem, interesuje się militariami, chodzę do szkoły wojskowej więc wiem co to dyscyplina. O ortografie nie muszę się martwić gdyż staram się pilnować jak najbardziej umiem… lubię słuchać ostrej muzyki lub tego co mi w ucho wpadnie, nie słucham Rapu polskiego ani Disco Polo… grywam w dużo gier, od jakichś RPG po FPS. Lubię pomagać innym, często robię to bezinteresownie. Jeszcze co do zainteresowań to uwielbiam sporty ekstremalne, Parkour, ASG itp.

[b]10. Twoje plusy i minusy: [/b]jeżeli mam zły dzień potrafię być bardzo nerwowy, ale myślę że to każdy tak ma, jestem cierpliwy i wybaczający lecz też konsekwentny. Niestety nie znam jeszcze pluginów na serwerze ale myślę że szybko bym się ich nauczył i mam taką nadzieję ale nie wiem czy nie odpadnę w przedbiegach lecz i tak napiszę podanie. Właśnie często jestem uparty, nie wiem czy to jest plus czy minus, to już sami ocenicie. Nie wiem co mogę więcej napisać więc w tym miejscu zakończę podanie, mam nadzieję że zostanie rozpatrzone pozytywnie, jeśli nie to trudno, Dziękuję i do usłyszenia.

DoreK Offline
maszyna do klonowania

Administrator

271
Gold MemberPisarzIron Member
03-11-2018, 12:40 -
Ledwo założone konto na forum, brak na serwerowym Discordzie.
Odrzucone

Typowy dzień administratora na DCraft, 2k18:
[Obrazek: ZzUSxJo.png]

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości