Pioxis939

VIP

3 tematów
22 postów

Discord: Pioxis#5560
IGN: Pioxis939
przez Pioxis939 » 3 miesięcy temu

Hej, nie wiem czy to błąd czy to celowe, ale czy jest możliwość wprowadzenia aby komenda /ignore <nick> ignorowała /pm od konkretnego użytkownika a /ignoreall działała tak, że wyłącza wiadomośći od wszystkich na /pm?</nick>

Aktualnie obie komendy blokują całą komunikację na /pm.

x 2

1 tematów
2 postów

IGN: Howczuk
przez Howczuk » 3 miesięcy temu

Popieram w 100%

Przydałoby się

x 1

DoreK

Stwórca

70 tematów
239 postów

Discord: DoreK#1444
IGN: DoreK
przez DoreK » 3 miesięcy temu

Nie, to nie błąd. Essentialsowe ignore jest po prostu idiotyczne, ponieważ blokuje WSZYSTKIE wiadomości gracza (także te wysyłane na czas) i komenda msgtoggle otrzymała alias /ignore.

Myślę czy by nie zrobić właśnie w ten sposób, że /ignore blokuje PW od konkretnego gracza, a /msgtoggle tak jak do tej pory - całe PW.

x 1

Pioxis939

VIP

3 tematów
22 postów

Discord: Pioxis#5560
IGN: Pioxis939
przez Pioxis939 » 3 miesięcy temu
DoreK:

Nie, to nie błąd. Essentialsowe ignore jest po prostu idiotyczne, ponieważ blokuje WSZYSTKIE wiadomości gracza (także te wysyłane na czas) i komenda msgtoggle otrzymała alias /ignore.

Myślę czy by nie zrobić właśnie w ten sposób, że /ignore blokuje PW od konkretnego gracza, a /msgtoggle tak jak do tej pory - całe PW.

No i tak byłoby idealnie. Oczywiście proponuję aby konkretnym rangom moderacji i administracji dać wyższy priorytet aby nie dało się ich zablokować (ich wiadomości). ;)

DoreK

Stwórca

70 tematów
239 postów

Discord: DoreK#1444
IGN: DoreK
przez DoreK » 3 miesięcy temu

Też dobry pomysł, Kamil to ogarnie

x 1