5 tematów
19 postów

Discord: tak
IGN: entile96
przez entile96 » 3 miesięcy temu

Powitał, 
od początku edycji zdarzało się kilka razy, że serwer wyrzucał bez konkretniejszego powodu w losowym momencie. Wspomniałem o tym już kilka razy, głównie na początku edycji - przez pierwszych kilka dni to działo się najczęściej, potem rzadziej. Dzisiaj niestety przydarzyło się to znów, gdy wpadłem do lawy. Całość mam nagraną i wyglądała tak:
https://www.youtube.com/watch?v=7V28AaqrDHo
(Przez przypadek przy wciskaniu spacji puściłem shifta, wpadłem do lawy i chociaż na początku wszystko było w porządku i prawie z niej wyszedłem, nagle nastąpił lag. Myślałem, że będzie to zwykły lag, spadek tpsów itd. ale niestety było to wyrzucenie z serwera.)
Byłbym bardzo wdzięczny za zwrot chociaż niektórych itemów. Przy okazji informuję (ponownie, tym razem z przykładem) o błędzie.

Pozdrawiam

Ostatnio edytowany: 3 miesięcy temu

DoreK

Stwórca

70 tematów
239 postów

Discord: DoreK#1444
IGN: DoreK
przez DoreK » 3 miesięcy temu

Sprawdziłem logi i wygląda to tak:

[01:09:31] [Server thread/INFO]:  Gracz entile96 odkrył, że lawa to nie jacuzzi.
[01:09:35] [Async Chat Thread - #21/INFO]: Howczuk: ZRESPIL SIE UTOPIEC
[01:09:39] [Async Chat Thread - #21/INFO]: EligiusIV: blisko twojego domu to jest?
[01:09:42] [Craft Scheduler Thread - 95/INFO]: [DC-Core] Saving 503 users to MySQL!
[01:09:42] [Craft Scheduler Thread - 111/INFO]: [DC-Regions] Saving 110 regions to MySQL!
[01:09:42] [Server thread/INFO]: » Chcesz wspomóc nasz serwer? Skontaktuj się z nami https://mc-dcraft.pl/kontakt
[01:09:42] [Craft Scheduler Thread - 112/INFO]: [DC-Tickets] Saving 307 tickets to MySQL!
[01:09:48] [Async Chat Thread - #21/INFO]: Howczuk: zaraz kolo domu, ale jeszcze nie koniec
[01:09:50] [Async Chat Thread - #21/INFO]: Howczuk: ale zrespil sie
[01:09:50] [User Authenticator #23/INFO]: UUID of player entile96 is a91fefbf-ee30-40ef-9afe-09ad45fee137
[01:09:50] [Server thread/INFO]: entile96 lost connection: You logged in from another location
[01:09:50] [Server thread/INFO]: [-] entile96
[01:09:50] [Server thread/INFO]: entile96[/#usunięte#] logged in with entity id 55470 at ([world]#usunięte#)
[01:09:50] [Server thread/WARN]: handleDisconnection() called twice

I szczerze mówiąc nie wiem co powoduje ten błąd, obstawiam jednak problemy z Twoim internetem. Czy ten błąd występuje u kogoś innego?

5 tematów
19 postów

Discord: tak
IGN: entile96
przez entile96 » 3 miesięcy temu
DoreK:

obstawiam jednak problemy z Twoim internetem. 

Miałem o tym napisać, ale zapomniałem. Od razu po wywaleniu odświeżyłem listę serwerów i wszystko działało (co widać na nagraniu), więc nie straciłem połączenia, przynajmniej nie na dłużej. Jeśli byłoby to chwilowe przerwanie połączenia, nawet na kilka sekund, cóż.. na lagu kręciłem się jeszcze ponad 20 sekund, w tym czasie połączenie by raczej wróciło. 
Zresztą, w tym samym czasie rozmawiałem z kimś na Discordzie i nie zerwało naszej rozmowy, więc tym bardziej z początku myślałem że jest to lag serwera.
Przy utracie połączenia z winy klienta wydaje mi się, że wywala z innym komunikatem.
Chociaż różne się wyświetlały po wywalaniu z serwera, pamiętam nawet jak rozmawiając z Wami na Discordzie w wydaje mi się 3. lub 4. dniu edycji, to już było wtedy, gdy budowałem wieżę, wywaliło mnie kilka razy i pytałem co chwilę "halo, halo" bo wyświetlały się tak różne komuniakty, że myślałem, że to coś u mnie :F

// przy utracie połączenia ze strony klienta nie powinno być w logach serwera coś w stylu:

Player lost connection: Timed out

bo nawet tutaj jest cos innego niz co u mnie bylo :F

Ostatnio edytowany: 3 miesięcy temu

DoreK

Stwórca

70 tematów
239 postów

Discord: DoreK#1444
IGN: DoreK
przez DoreK » 3 miesięcy temu
You logged in from another location

Ta wiadomość też może być wyświetlana w przypadku dziwnych, chwilowych utrat połączeń, ewentualnie (na serwerach non premium) bywało tak, że wyświetlało się to graczowi, któremu ktoś próbował wejść na konto 🤔

Zatem nie wydaje mi się żeby to był błąd serwera, tym bardziej że chyba nikt się z tym nie spotkał 🧐

2 tematów
92 postów

Discord: Aether Plus☯#2336
IGN: AetherPlus
przez AetherPlus » 3 miesięcy temu

I szczerze mówiąc nie wiem co powoduje ten błąd, obstawiam jednak problemy z Twoim internetem. Czy ten błąd występuje u kogoś innego?

Miałem też ten problem kilka razy