Harvalien chatmoderator.png


Nie ma tu jeszcze żadnych wpisów.


Harvalien

Harvalien


  • Zarejestrowany: 4 miesięcy temu
  • Ostatnio online: 2 dni temu
  • Wyświetlenia profilu: 42

Discord

Harvalien


Lokalizacja

Warszawa


Forum


Ostatnie posty

gabrysiek_pl:

A jednak nie każdy jest robotem by ich nie popełniać :) Ale by notorycznie?

Oczywiście, każdemu się zdarza popełniać błędy i ja tego nigdzie nie neguje :)


krolhleb:

Tylko, że u mnie był jeden błąd, który nie zauważyłem tak samo jak i u Ciebie.

Nie chcę Ci wytykać błędów, ani tym bardziej się kłócić, ale znowu popełniłeś błąd, bo powinno być "którego". O tym właśnie mówię, mając na myśli Twoje błędy. Wydaję mi się, że popełniasz je mimo wszystko częściej ode mnie, a jednak obydwoje się ubiegamy o stanowisko ChatModeratora, gdzie poprawna pisownia jest bardzo istotna. 


krolhleb:

Zgodze się z gabrysiem ma racje. Jeśli Dorek dasz jej szanse to bedzie nie fer w stosunku do mnie. Tyle mam do powiedzenia.

Wydaję mi się, że w kwestii twojego podania zaważyły liczne błędy ortograficzne/gramatyczne/językowe, więc kwestia "dania komuś szansy" jest tutaj chyba nie do końca na miejscu, ale to tylko moje zdanie :)


1. Twój nick: Harvalien
2. Imię: Ola
3. Wiek: 20 lat
4. Jak długo grasz w Minecrafta: Zaczęłam jakoś jako dzieciak, nie pamiętam dokładnie, ale pewnie miałam z 12 lat, więc wychodzi, że koło 8 lat gram.
5. Jak długo grasz na serwerze MC-DCraft.pl: Od października 2019.
6. Czy miałeś/aś rangę moderacyjną na innym serwerze, jeśli tak to napisz jaką: Tak, dawno temu, bo pewnie ze 4 lata temu, miałam bodajże rangę moderatorki na serwsze gc2, aktualnie już tam nie gram.
7. Czy miałeś/aś swój serwer: Nie, nigdy
8. Dlaczego chcesz zostać ChatModeratorem: Bo lubię gdy na czacie panuje przyjazna i wyluzowana atmosfera, nie ma śmietnika spowodowanego spamem czy bardzo rażącymi błędami ortograficznymi bądź składniowymi. Fajnie też, gdy gracze są dla siebie mili na czacie, lepiej się gra.
9. Opisz siebie: Aktualnie studiuję psychologię, czyli w zasadzie coś co mnie najbardziej interesuje. Poza tym interesuję się kinematografią, uwielbiam dramaty.
10. Twoje plusy i minusy: + zaangażowanie w to co robię
+ wydaje mi się, że jestem raczej wyluzowana i wyrozumiała
+ szczerość
- czasem zdarza mi się lenistwo
- gdy brak mi motywacji, zdarza się, że porzucam niedokończone projekty i planyZnajomi