pewu_dev VIP


Nie ma tu jeszcze żadnych wpisów.


Znajomi

pewu_dev

pewu_dev


  • Zarejestrowany: 10 miesięcy temu
  • Ostatnio online: 4 miesięcy temu
  • Wyświetlenia profilu: 273

Forum


Ostatnie posty

Podepnę się do tematu, bo również zauważyłem, że dispenser nie zbiera miodu do butelek w przypadku automatycznych farm miodu (natomiast plastry miodu już tak), oraz nie działa kosz oparty o dispenser/dropper - prawdopodobnie z tego samego powodu co opisał Szafek.


Hej, 
Zauważyłem drobny błąd związany z listą ticketów. Zamknięte tickety nie wyświetlają się na liście, ale pozostawiają po sobie miejsce, przez co nowe tickety lądują na kolejnych stronach, zamiast po prostu wyświetlać się na początku bez stronnicowania (w przypadku np. 1 otwartego ticketu).
Aktualnie nie mam żadnego otwartego ticketu, a też nie chcę robić wam syfu w ticketach dodając jakieś testy, to jednak mogę pokazać jak u mnie wygląda pusta lista ticketów, na logikę w momencie jak nie mam żadnych otwartych ticketów powinien wyświetlić mi się stosowny komunikat, a u mnie są po prostu puste listy (1 i 2 strona), dopiero przy 3 wyświetla się komunikat o braku strony.


Zrzut przedstawiający opisywany błąd.


Drop głów 7 miesięcy temu

Szczerze mówiąc nie wiedziałem o tej funkcji. 
Niemniej z mojego punktu widzenia, na podstawie dłuższej rozgrywki na serwerze mam ich aż nadto. 
Zwiększenie rzadkości tych przedmiotów mogło by też mieć pozytywny wpływ na aspekt ekonomiczny, byłby sens handlu tymi przedmiotami, bo aktualnie przypuszczam, że każdy gracz grający dłużej ma je w nadmiarze.
Jak wspomniałem w poście myślę też, że najlepszym wyjściem było by wprowadzenie tego dropu zależnie od pospolitości danego moba np. dla takich mobów jak zombie, pająki, szkielety czy creepery szansa mogła by być mniejsza niż w przypadku wiedźmy czy rozbójników. Analogicznie do innych wymiarów w netherze chyba najczęstsze są pigmany, a najżadrzsze ghasty czy kostki magmy (pomijając witherowe szkielety), podobnie w endzie zdecydowanie przydało by się ograniczyć drop z endermanów (tych głów mam najwięcej, ale pewnie w dużej mierze przez expiarkę). 


Przy czym dzięki tej mechanice można odpalić portal, co przydaje się w sytuacjach podbramkowych ;)
Nie wiem, czy wyłączenie eksplozji nie równało by się z utraceniem również tej funkcji.
Ponadto kulki mają chyba mniejszą moc eksplozji. Fakt faktem sam raz straciłem ekwipunek przez to, że w momencie śmierci ghast strzelił w moje itemy kulką, ale no to są uroki survivalu. 


Hej,

Chciałbym zaproponować dodanie pluginu ChestShopLogger, który dodaje możliwość wyszukiwania i namierzania sklepów.
Dodatkowo proponowałbym dodać komendy umożliwiające przeglądanie logu transkacji swojego sklepu w oparciu o ten plugin.

Jako gracze nie wiemy i trudno nam sprawdzić kto i gdzie ma dany sklep, oczywiście jest forum ale tutaj zaglądają nieliczni, a w samej grze nie zawsze się wszyscy spotykamy. Mapa jest duża więc tym bardziej ciężko to ogarnąć.
Log transakcji może się przydać przy ewentualnych zwrotach lub sporach.

Moim zdaniem bardzo brakuje tych funkcji w kwesitach handlowych na serwerze, a wspomniany plugin w większości je zapewnia.Znajomi